Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325
Načítání… |
Změny v rozvrhu pátek 26. 4.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
4.A |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
4.B |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
4.C |
|
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Beránková Věra |
|
- |
- |
Fr |
Kn |
Kn |
.. |
- |
|
|
Mašková Martina |
|
.. |
.. |
.. |
- |
- |
- |
|
|
|
Moore Markéta |
|
- |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
|
Pěčková Jaroslava |
|
- |
.. |
.. |
.. |
Ml |
.. |
- |
|
|
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
HB5 |
|
Absc |
|
|
|
|
|
|
|
|
Změny v rozvrzích učitelů |
Barcalová Martina |
3 |
odpadá |
ANJ |
4.A (A1) |
|
|
6 |
odpadá |
ANJ |
4.A (A2) |
|
|
|
Dobešová Monika |
|
Ficová Radka |
2 |
přesun >> |
OBN |
2.A |
|
na 25.4. 1. hod |
5 |
navíc
|
UCE |
2.B |
HB7 |
přespočetná hod. |
|
Francová Kateřina |
1 |
přesun <<
|
NEJ |
3.A (A2) |
S3 |
z 3. hod |
2 |
odpadá |
NEJ |
4.A (A1) |
|
|
3 |
supl.
(Br nv)
|
DEJ |
1.C |
HB19 |
za odpadlou |
3 |
přesun >> |
NEJ |
3.A (A2) |
|
na 1. hod |
4 |
odpadá |
NEJ |
4.A (A2) |
|
|
|
Galambicová Eliška |
4 |
odpadá |
UCE |
4.A (A1) |
|
|
6 |
odpadá |
UCE |
4.C (C2) |
|
|
|
Gärtner Vojtěch |
1 |
přesun <<
|
ITE |
3.A (A1) |
L21 |
z 3. hod |
3 |
přesun >> |
ITE |
3.A (A1) |
|
na 1. hod |
|
Haldová Šárka |
3 |
odpadá |
UCE |
4.B (B1) |
|
|
6 |
odpadá |
EKC |
4.C (C1) |
|
|
|
Hronová Eva |
|
Ježková Eva |
2 |
odpadá |
ANJ |
4.C (C2) |
|
|
4 |
odpadá |
ANJ |
4.C (C1) |
|
|
6 |
navíc
|
ANJ |
1.A (A2) |
S3 |
za odpadlou |
6 |
odpadá |
ANJ |
1.A (A2) |
|
zrušeno |
|
Jirásková Andrea |
|
Kňákalová Petra |
4 |
supl.
(Br nv)
|
CJL |
2.C |
S5 |
přespočetná hod. |
4 |
odpadá |
CJL |
4.B |
|
|
5 |
supl.
(Br nv)
|
CJL |
1.A |
HB5 |
přespočetná hod. |
5 |
odpadá |
CJL |
4.A |
|
|
|
Marelová Ingeborg |
1 |
změna
|
NEJ |
1.A (A2) |
HB11 |
|
3 |
odpadá |
NEJ |
4.C (C2) |
|
|
5 |
supl.
(Pk nem)
|
NEJ |
2.A (A1) |
S3 |
za odpadlou |
6 |
změna
|
NEJ |
1.A (A1) |
HB5 |
|
|
Selinger Filip |
5 |
přesun >> |
ZEM |
2.B |
|
na 6. hod |
6 |
přesun <<
|
ZEM |
2.B |
HB7 |
z 5. hod |
|
Šildová Alena |
|
Šofr Ondřej |
5 |
odpadá |
TEV |
4.B (B1) |
|
|
6 |
odpadá |
TEV |
4.B (B1) |
|
|
|
Tesař Jiří |
5 |
odpadá |
TEV |
4.B (B2) |
|
|
6 |
odpadá |
TEV |
4.B (B2) |
|
|
|
Valská Táňa |
|
Wilhelmová Ilona |
1 |
odpadá |
EKO |
3.A |
|
zrušeno |
2 |
přesun <<
|
EKO |
2.A |
HB26 |
z 25.4. 1. hod |
3 |
přesun <<
|
EKO |
3.A |
S4 |
z 15.4. 3. hod |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.A |
1 |
NEJ |
A2 |
HB11 |
změna |
Ml |
|
5 |
CJL |
|
HB5 |
supluje |
Kn |
(Br) |
6 |
ANJ |
A2 |
S3 |
navíc |
Jž |
|
6 |
NEJ |
A1 |
HB5 |
změna |
Ml |
|
6 |
ANJ |
A2 |
|
odpadá |
|
(Jž) |
|
1.C |
3 |
DEJ |
|
HB19 |
supluje |
Fr |
(Br) |
|
2.A |
2 |
EKO |
|
HB26 |
přesun << |
Wi |
z 25.4. 1. hod |
2 |
OBN |
|
|
přesun >> |
|
na 25.4. 1. hod |
5 |
NEJ |
A1 |
S3 |
supluje |
Ml |
(Pk) |
|
2.B |
5 |
UCE |
|
HB7 |
navíc |
Fi |
|
5 |
ZEM |
|
|
přesun >> |
|
na 26.4. 6. hod |
6 |
ZEM |
|
HB7 |
přesun << |
Se |
z 5. hod |
6 |
ZPV |
|
|
odpadá |
|
(Br) |
|
2.C |
|
3.A |
1 |
NEJ |
A2 |
S3 |
přesun << |
Fr |
z 3. hod |
1 |
ITE |
A1 |
L21 |
přesun << |
Gt |
z 3. hod |
1 |
EKO |
|
|
odpadá |
|
(Wi) |
3 |
EKO |
|
S4 |
přesun << |
Wi |
z 15.4. 3. hod |
3 |
NEJ |
A2 |
|
přesun >> |
|
na 26.4. 1. hod |
3 |
ITE |
A1 |
|
přesun >> |
|
na 26.4. 1. hod |
|
4.A |
1. - 7. hod Obecná absence třídy |
|
4.B |
1. - 7. hod Obecná absence třídy |
|
4.C |
1. - 7. hod Obecná absence třídy |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou